halı yıkama

Halı Yıkamada Süre Kavramı

Halı Yıkamada Süre Kavramı
Malum üzere artık halılar yaş kış demeksizin yıkanabilmektedir. Firmamızda havalar yağışlıda olsa kışın dahi halı yıkama faaliyetlerine devam ederek müşterilerini memnun ediyor. Halıların kışın yıkanması, diğer mevsimlere göre daha maliyetli olmaktadır. Her ne kadar müşteriler kışın iş azlığından dolayı daha ucuza yıkama gerçekleştirildiğini düşünselerde, özellikle ortamı ısıtma ve kurutma açısından bir takım ekstra maliyetler ortaya çıkabilmektedir. Firmamızda genel olarak kışında bir kaç gün teslimat süresinde farklılıklar olmakla birlikte halı yıkama fiyatlarında hiç bir farklılık yapılmamaktadır.

Kışın şayet yağış yoksa kurutma işlemi açık havada askılıklarda gerçekleşse de, yağışlı havalarda bu pekte mümkün olmamaktadır. Bu gibi durumlarda fabrikamızın bünyesine dahil olan kapalı alanlarda kurutma işlemi yapılabilmektedir. Kapalı kurutma odalarında açık havaya göre biraz daha geç kuruma gözlense de, bu durum halının müşteriye geri dönüşüne en fazla bir iki gün yansımaktadır.

Halı yıkamada süre kavramı firmalara göre değişiklik gösterse de ortalama olarak üç ile dört gün arasında değişim göstermektedir. Firmamızda çalışmalarını bu yönde gerçekleştirmektedir. Tabi istisnalar da her sektörde olduğu gibi bu işte de söz konusu olabilmektedir. Yıkama alanında sorun yaşayan bazı firmalar ikinci yıkama yada kuruma sorununu bahane ederek yıkama sürelerini fazlasıyla aşabilmektedirler. Teslimat süreleri uzadıkça müşteri memnuniyeti bundan son derece olumsuz etkilenmektedir.

Sürpriz İstemiyorsanız Nesil Halı Yıkama

Sürpriz İstemiyorsanız Nesil Halı Yıkama
Halı yıkamaya kara verdiniz ve ilk defa yıkama yaptıracağınız firmada sürpriz yaşamak istemiyorsanız Etimesgut halı yıkama fabrikasını seçenlerden olmalısınız. Servisimizle gelen halı yıkamacılar ölçüp biçtikten sonra uygun bir fiyat vererek halılarınızı arabalara yüklerler. Ödeme noktasında da herhangi bir şaşırtıcı durumla karşılaşmazsınız. Halılarınız yıkanmadan önce ödeyeceğiniz tutar sizlere makbuz olarak verilir. Zaten yıkama hususunda da firmamızın garantisi altında olduğunuzu belirtmek isteriz ki beğenilmeyen halılar şartsız koşulsuz tekrar yıkanmak üzere evinizden alınır.

Firmamız bünyesine giren halıların kaybolma, renklerinde solma yada yırtılma veya overlok kısımlarında bozulma gibi durumlarla karşılaşmaması için gereken itina gösterilmektedir. Nesil halı yıkama’da çok dikkatli bir şekilde tüm ince nüanslar gözden geçirilerek, yapılabilecek hataları tolerans edip en sıkıntısız şekilde temizlemek üzere çalışılmaktadır. Şayet tüm şartlar belirtiğimiz üzere olduğu halde halılarınızda en ufak bir memnuniyetsizlik yaşanması halinde ikinci bir ücret talebi olmaksızın aynı süreci yeniliyoruz.

teslimat günü

Halı işin zor bir iş olduğunu biliyoruz. Halı yıkamacılardan bazıları 2 günde teslimat yaptıklarını söylemektedirler. Oysa ki, önemli olan halıları hemen teslim etmek değil, temiz bir şekilde iade etmektir. Yine bazıları da, erkenden teslim edeceklerini söyleyip, yok halınız ikinci bir yıkamaya daha girdi, tam kurumadı gibi bahanelerle halıları taahhüt ettikleri günden çok sonraya getirmektedirler. Elbette ki, bunlar gerçekte olabilir. Ancak halı ikinci kez yıkansa bile teslimat en fazla bir iki gün aksayabilir. Biz yıkamada ki yoğunluğu da göz önünde bulundurarak, size halınızı ne günü teslim edeceğimizi önceden bildiririz. Aynı zamanda da yine teslimat günü müsait olduğunuz saatlere de uygun olacak şekilde arayarak geleceğimizi haber veririz. Tabi ne kadar anlatsak da firmamız, Nesil halı yıkamayla çalışmadan farkımızı göremeyeceksiniz.

Halı Yıkamada Hijyen Neden Gereklidir

Halı Yıkamada Hijyen Neden Gereklidir
Halı yıkamada hijyen son derece mühim olmakla birlikte bunu sağlamak için belirli zamanlarda halılar kirlensin yada kirlenmesini beklemeden yıkatılması gereklidir. Halıların üzerinde herhangi bir kir olmadığı halde içerisine nüfuz etmiş bir çok bakteri ve mikrop olma ihtimali oldukça yüksektir. Bu parazitler üzerinde yürünmesi ile insanla temasa geçecek ve sağlığı tehdit edecek durumlar yaratabilecektir. Bunun önüne geçebilmek içinde mutlaka hijyen dahilinde bir yıkama her halı için büyük bir öneme sahiptir. temiz yıkama

Bunun bilincinde olmayan bir çok kullanıcı da halılarını ancak görünür şekilde leke yada kir olduğu zaman yıkatmaktadırlar. Bilinçli kişiler ise halıların kir tutmasını beklemeden senede bir kaç kez yıkatmayı tercih etmektedirler. Tabi sadece halının hijyene kavuşması için suya sokulup çıkartılması da yeterli bir yöntem değildir. Bunun için profesyonelliğini kanıtlamış anti bakteriyel halı yıkama fabrikalarının seçimi esastır.

hijyen

Halı temizlemeyi Etimesgut’ta uzman ellerce yapan Etimesgut halı yıkama firmamızı tercih edebilirsiniz. Dikkatlice yıkanması gereken halılar gerekirse durum dahilinde bir kaç kez yeniden yıkanmalıdır. İlk yıkamada istenen sonuç elde edilemeyebilir. Bu gibi durumlarda ön yıkamada tercih edilebilir. Fabrikamız siz bilinçli müşterilerine imkan el verdiğince minumum senede 2 kez halılarınızı temizletmeyi önemle tavsiye ediyoruz. Şayet sık sık halıları yıkatmak mümkün değilse dezenfekte edecek temizlik ürünleriyle halıyı baştan sona silmekte hiç yoktan iyidir.

Halı Yıkama Etimesgut

Halı Yıkama Etimesgut
Bizim işimiz halı yıkama slagonuyla çıktımız bu yolda tam otomatik hijyen şartlarına uygun makinalarla insan sağlığına da gereken önemi veren bir halı yıkama fabrikası olma yolunda gereken öz veriyle hizmet veriyoruz. Arzu ettiğiniz doğrultuda tüm alanınızı kaplayan duvardan duvara halılarınızı gerekirse yerinde, istenilirse de fabrika şartlarında yerde de yıkayabiliyoruz. Halı yıkama Etimesgut semtinde temizlik yapan firmalar çığ gibi büyümekte. İşin gerçekten bilincinde olanlar bu işin zorluğunun da farkındalığıyla Ankara’da üs düzeyde iş çıkarmaktadırlar.

Müşteri temsilciliğimizle yapacağınız kısa bir telefon görüşmesiyle halı yıkama işleminizi firmamızda yaptırabilir ve sizde beklediğiniz temizliğe ve hijyene kolayca sahip olanlardan birisi olabilirsiniz. Diğer yetersiz çalışan firmalardan farkımızı görmek için ekibimizle çalışarak profesyonel bir yıkama hizmetini görmüş olacaksınız. Etimesgut halı yıkama telefonu aramalarından fark edeceğiniz firmamız nesil halı yıkama ile tanışabilirsiniz.

Her nedense çok basite indirgenen bu iş, içerisine biraz girildiğinde görülecektir ki ağır işçilik sınıfına giren işlerden birisi olduğu hemen görülecektir. Halının yıkanmasında emek ve dikkat olmazsa olmazlardan olup ayrıca disiplinli bir çalışmada farklı türlerde ki halıların belirlenen yöntemler doğrultusunda en doğru şekilde yıkanmasına olanak sağlayacaktır. Saatlerce firma aramayım kısa sürede işini bilen, alanında uzman olmuş, halıları gönül rahatlığıyla teslim edebileceğim bir firmadan yana iseniz halı yıkama çalışanlarımızla hemen tanışabilir ve bu imkanlarla buluşabilirsiniz.

Halı Yıkama Uzmanları

Halı Yıkama Uzmanları
İş ayırmaksızın bilinir ki her işin kendine has zorlukları bulunmakla birlikte halı yıkama işinde de aynı şekilde fazlasıyla güçlükler ve uzmanlık isteyen bir yanı vardır. Halı yıkamada hiç şüphesiz en iyisine layık olmakla beraber kaliteden ödün vermeyen bir temizlik için deneyimin mutlaka ön plana alınması gerekliliği de unutulmamalıdır. Halının temizletilmesine verilen kararla birlikte kendine öz prensipleri olan firmaların ilk sıralara konulması yerinde olacaktır. Bize halılarını az yada çok veren müşterilerimizin hiç birisini ayırt etmeksizin hepsine aynı şekilde en iyi temizliği sunmaya çalışıyoruz.

Her geçen gün yaygınlığını artırmakta olan halı yıkamada Sincan ve Eryaman semtinde bir çok fabrika açılmakta ve aynı hızda da piyasadan çekilmektedirler. Bunun temelinde bu işin sanıldığı gibi kolay olmayışı ve ekonomik açıdan beklentilerin karşılanamamasından kaynaklanmaktadır. Bu iş öyle kulaktan dolma edinilen bilgilerle maalesef yapılamayacak kadar önemli bir iştir. Halı yıkama kolaylıkla para kazanmaya olanak veren bir iş değildir ki, hem fiziksel olarak fazlasıyla çalışmayı hem de her halıya uygun yıkama şekillerine ait bilgilerin edinilmesi şarttır.

Yakınlarınızda müşteri memnuniyeti sağlayacak, iş ahlakına sahip, yeterli uzmanlığı edinmiş ve kendini de geliştirmeye odaklı bir firmayla irtibat sağlamak arzusu içerisindeyseniz biz Nesil halı yıkama olarak buradayız. Uzmanlığını her geçen gün yenileyen firmamız dün olduğu gibi bugün de yanınızda olmaya ve size en iyisini sunma gayretini göstermektedir. Aileniz için hijyen talebiniz varsa, halılarınız ilk aldığınız gibi tertemiz ve yumuşacık olması için gerek titizlikle hizmet veren ekibimiz gerekse kaliteli ürün çeşidimizle Ankara’da çalışmalarımıza ara vermeksizin devam ediyoruz.

Halı Yıkama Nasıl Yapılır

Halı Yıkama Nasıl Yapılır
Müşterilerimizden gelen halı yıkama istekleriyle birlikte halı konusunda uzmanlaşmış elemanlarımız kapınıza kadar gelerek halılarınızı almaktadır. Adresinize gelen ekiplere her türlü halı ve battaniye gibi ürünlerin yanında koltuklarınızı da hijyene kavuşturma noktasında başvurabilirsiniz. Belirli periyotlarda yıkanarak temizliğe sahip olması istenen halılar fabrikamızda bazı aşamalar sonucu iyi bir yıkamayla sonuçlanır.

İlk olarak tesis içerisinde ki halıları cins ve yıkama şekillerine göre belirli bir ayrıma tabi tutarak yıkama işlemine hazırlığını yapmaktayız. Şayet müşteriden aldığımız halı el dokuma yada nepal halılardan ise bu tür halılar kendisine has bir yıkamayla yapısına herhangi bir zarar gelmeyecek şekilde ayrıntılı bir vaziyette yıkanır. Şayet alınan halı shaggy cinsinden bir halıysa ona göre aralarda ki toz ve kirlerin çıkmasını kolaylaştıracak şekilde uygun bir yıkama seçilmelidir.

Tesise gelen farklı dokudaki halılar genel olarak öncelikle ıslatılarak kirlerin yumuşaması hedeflenir. İstenilen yumuşamaya gelen halılardan kirler daha çabuk çıkacağından bu işlem atlanılmadan yapılması önemlidir. Etimesgutluların halı yıkama merkezi olan fabrikamız ilk amaç olarak hijyeni ve memnun olan müşterilerin sayısını artırmayı istemektedir. Temiz olarak yıkanmış halıları hava koşulları içerisinde dışarıda açık ve havada yada kapalı ortamda kurutarak içerisinde halıya zarar verecek nem kalmamasına özen gösteriyoruz. Rulo halde aldığımız farklı boyutlarda ki halıları poşete sarılı ve parfümlenmiş olarak sizlere istenilen zamanlarda teslimatını yapıyoruz.

Otomatik Halı Yıkama Fabrikası

Otomatik Halı Yıkama Fabrikası
Halı yıkamayı Etimesgut’ta şuan ki teknolojik gelişmelere göre ileri seviyede ki otomatik yıkama sistemleriyle gerçekleştirmekteyiz. Günümüz şartlarında otomatik halı yıkama makinası kullanan firmaların sayısı her geçen gün artsa da hala manuel olarak çalışan makinaları kullanan şirketler bulunmaktadır. Öyle ki, Eryaman, Sincan ve Elvankent bölgelerinde kayıt altında yada kayıtsız çalışan bir çok fabrikanın bu tür makinaları kullanım oranları oldukça fazladır. Ancak genel itibarıyla bakıldığında, reklam broşürleri ve özellikle halı yıkama firmalarının web sitelerine bakılacak olursa hemen hemen hepsinde de son teknoloji tam otomatik halı yıkama makinalarının varlığından söz edilmektedir.

Tabi ki şu da göz ardı edilmemelidir ki halı yıkama işinde bütün iş otomatik makinalarla yıkamadan ibaret değildir. Gerek sağlık ve hijyen bu işte olmazsa olmazlardan olup bunu sağlamak içinde fabrikanın komple hijyen koşullarını barındırması şarttır. Biliyoruz ki kimse yalnızca halısında ki leke yada kirler çıksın diye halısını yıkamaya vermemektedir. Halıyı daima sağlıklı bir alana dönüştürmek ön planda olması çok önemlidir. Bu yüzden de Ankara halı yıkama standartları içerisinde olan temiz ve sağlıklı tesisler daima tercih edilmelidir.

Temiz yıkama yapılacağı zaman imkan dahilinde yıkatılacak firmanın olabildiğince yerinin de bir görülmesinde fayda vardır. Çünkü yeterli şartlara sahip olmayan bir sürü firmanın bulunduğunu bildiğimize göre bu şirketlerden uzak durmak ve halımızı bir kere değil yıl boyunca bir kaç defa yıkattığımızdan bu araştırmayı iyi yapmayı görev edinmeliyiz. Halının yıkama m² fiyatını halen 2.5 tl ye yıkayan bir çok firma varken bunu nasıl istenilen standartlarda ve bu kadar ucuza yaptıkları da soru işaretidir. Halıyı iyi yıkayabilmenin mutlaka bir maliyeti vardır ki, şampuan, deterjan, leke çıkartıcılar, elektrik, araçların yakıtı ve en önemlisi kullanılan su hepsi büyük bir maiyet oluşturmaktadır. Bunu da halının mt2`sine vuracak olursak 2,5 tl gibi bir fiyata yıkanması neredeyse imkansız hale gelmektedir. Bilinçli müşteriler zaten bunun böyle olduğunu çok iyi bildiklerinden böyle firmalarla çalışacakları zaman gerekli araştırmaları yapacaklardır.

Etimesgut Alsancak Mahallesi Halı Yıkama

Etimesgut Alsancak Mahallesi Halı Yıkama
Halının yıkanma işlemlerinde öncülerden olan firmamız, temizlik ve halı yıkamada Etimesgut Alsancak mahallesinde de en iyi şekilde hizmet vermektedir. Dikkat ve özenle çalışmalar yapan halı yıkama fabrikaları olarak her zaman Alsancak mahallesi semtine temizlik adına faydalı işlerde bulunmaktayız. Yönümüzü başarıya odakladığımız şirketimizde temizlik daima önde tutulmakla birlikte hijyen baş sıradadır.

Özellikle bayanların bildiği üzere halıların yıkanmasının güçlüğü ve mevsimsel farklılıklarında getirdiği zorluklarla beraber firmamız siz değerli müşterilerine daima kesintisiz hizmet vermeyi görev edinmiştir. Kusursuza yakın hijyen anlayışıyla kanepe, yatak yıkama, çekyat temizliklerini Nesil halı yıkama olarak üstlenmekteyiz. Firmamızı seçenlerden olursanız bir sizlere kaliteli, hijyenik ve garantili halı yıkamayı vaad ediyoruz.

Ankara’da ki halı yıkama fabrikaları arasında yıkama ve temzilik konularında ince işçilikle çalışan uzmanlarımız semtimiz çevresinde sizlerle. Güveneceğiniz firmalar arasında yer bulan firmamız iyi bir halı yıkama nasıl olması gerekiyorsa o şartları sağlamaya yönelik gerekli standartları bünyesinde barındırdığına inanmaktadır. Çoğunluğun seçimi üzere olan otomatik halı yıkama sistemleri ile uygun koşullarda yıkamaya yapan, halı yıkama şirketimiz Alsancak mahallesi hudutlarında ücretsiz servis imkanlarını sizlere sunmakta.

Etimesgut Şeker Mahallesi Halı Yıkama

Etimesgut Şeker Mahallesi Halı Yıkama
Kaliteli hizmetle Şeker mahallesinde halı yıkama da yeni bir dönem başlatan Nesil halı yıkama, halılarınızı hijyenle buluşturup istenilen temizlik ortamını sağlıyor. Etimesgut Şeker’de ücretsiz servisleriyle hizmette bulunan firmamız, evlerinizde ve işyerlerinizde bulunan halı, kilim, koltuk ve halıfleks gibi çeşitli ürünlerinizin yıkama işini üstleniyor.

Sağladığımız temizlik işleri içerisinde halıların yıkanması, yün yada elyaf yorgan yıkama, küçük büyük boyutlarda battaniye yıkama türü hizmetler vardır. Kirlenmiş toz tutmuş koltuklarınızın temizliği noktasında da hizmet veren profesyonellerden oluşan ekibimizle sizlerde temiz koltuklara kavuşabilirsiniz.

Garantili bir şekilde yaptığımız çekyat temizliği, kanepe çeşitleri ve sandalye yıkamasıyla Şeker mahallesi için sunduğumuz servislerimizle beraber kaliteyi yakından görebilirsiniz. Şayet sizde Ankara Şeker’de hijyeni bulamamışsanız bizim halı yıkama fabrikasını tercih edenlerden olmalısınız. Şeker çevresinde halı yıkama telefonu arayışı içerisindeyseniz bu beklentinize cevabı Nesil temizlik şirketiyle fazlasıyla verecektir.

Halı Yıkama Bölgelerinden Süvari Mahallesi

Halı Yıkama Bölgelerinden Süvari Mahallesi
Otomatik halı yıkama makineleriyle hizmet verdiğimiz ve şirketimize son derece yakın olan süvari mahallesi hudutları içerisinde de faaliyet gösteren bizim halı yıkama firmamız bu bölgede hızla müşteri sayısına her geçen gün yenisini katmayı hedeflemektedir. Temizlik alanında uzmanlaşmış kadrosu ve ekipmanlarıyla çalışmalarını yürüten nesil halı yıkama Ankara süvari mahallesinde işlerini itina kalitesiyle devam ettirme yolunu izliyor.

Farklı ilçelerde gösterdiğimiz titiz çalışmalarımızı her daim Etimesgut’un bütün mahallelerine de aynı oranda taşımaktayız. Süvari mahallesine tabi asıl işimiz olan halı yıkamanın yanında, çoklu temizlik hizmetlerinde de yerimizi sağlamlaştırma çabası içerisindeyiz. Hizmetlerimizden bir kaçını sırası ile sayacak olursak başlangıç olarak yorgan ve battaniye yıkama ve perde temizliklerinden bahsedebiliriz.

Evlerinize sunduğumuz temizlik faaliyetlerinden koltuk yıkama, yerde özellikle büyük halı ve halıfleks temizlik işlemleri; yine yerinde yaptığımız sandalye, çekyat türü oturma ürünleri gibi farklı kollarda da bizleri arayabilirsiniz. Genel itibarıyla farklı alanlarda hizmet vermiş olduğumuz saydığımız tüm temizlik işlemlerinde nesil halı yıkama olarak firma garantisi vermekteyiz. Yaşayacağınız en ufak problemde çözüm için bizleri haberdar etmeniz yeterli olacağını unutmamanızı isteriz.

Halı Yıkama Merkezimiz Hizmetinizde

Halı Yıkama Merkezimiz Hizmetinizde
www.etimesguthaliyikamamerkezi.com web sitemiz, Etimesgut ve çevre semtlerinde halı yıkama ve koltuk temizliği alanlarında hizmet verme amacıyla kurulmuş olan firmalar arasında yer edinmiş bir kuruluştur. Halı yıkamacı şirketimiz yalnızca Ankara merkezde değil bir çok farklı bölgede de hizmetlerini sürdürmektedir. Ayrıca esas işi halı yıkama olan firmamız, battaniye, yorgan ve kilim yıkama işlemlerinde de çalışmalar yapmaktadır.

Nesil halı yıkama olarak bizler ev ve ofislere çeşitli temizlik hizmetlerinde bulunarak başta; koltuk yıkama, halıfleks yıkama yerinde yada fabrikada olmak üzere, kanepe ve oturma grupları üzerinde de temizlik ve hijyen sağlamaktayız. Bizler yalnız halı yıkama değil aynı zamanda hijyeni ve sağlıklı bir ortamlar oluşturmak üzere çalışmalar yapmaktayız.

Halı temizliğinde marka olmuş firmalar arasında yer almak üzere çıktığımız bu yolda Nesil halı merkezi olarak her geçen gün mesafe kat etmekteyiz. Yıkamanın yanı sıra hijyeninde peşindeyseniz sizleride firmamızın memnun müşterileri arasında görmekten büyük bir sevinç duyarız. Halı yıkamacılar telefonu diye yaptığınız aramalardan kafanız karıştıysa, şirketimize halılarınızı yıkatarak doğru bir karar vermiş olacağınız düşüncesindeyiz.

12
etimesguthaliyikamamerkezi.com | Copyright © 2019 - Her Hakkı Saklıdır.
5464